;

Stoppen SK TINE fotballskole 2025

UKE 32, 4.-7. august

Man – tors, kl. 9-15, kan leveres kl. 8 og hentes kl 15.30 etter avtale

Gutter og jenter født 2012-2019

Gruppene fordeles etter alder og kjønn. Det blir egne jentegrupper

Påmeldingsfrist: 8. juli. 

Ved etteranmeldelser økes prisen med 250 kr pr påmelding da dette gir oss en del ekstraarbeid i sommerferien vår.

Stoppen idrettspark 

2 fotballøkter daglig

I tillegg til lek med fotballen, byr vi på div. andre aktiviteter: pølsefest, turnering og mye sosial moro.


Deltagerne på fotballskolen vil få:

Fotball

T-skjorte

Sekk

Mat og drikke

Pølsefest

Deltagerne er nå fordelt i grupper og lagt inn i systemer. 

Pris pr. deltager: Kr 1350,- Søskenmoderasjon:

2 stk Kr 2500,- 3 stk Kr 2950,- 


For dere med flere barn:

Dere må velge et og et produkt for å få registrert opplysningene om spillerne.

Ved avbestilling av plassen innen 4 uker før fotballskolen refunderes hele deltakeravgiften minus transaksjonskostnaden som er kr 30,-. Ved avbestilling kortere enn 4 uker refunderes 50% av deltakeravgiften.

Til de som ikke er medlem i SSK fra før:

Dere vil motta en mail om at dere nå er meldt inn i Stoppen, dette er ikke tilfelle. Dere blir bare registrert inn i fotballskolens register uten medlemskap i Stoppen.

Stoppenfondet: Vi håper dere som melder dere på fotballskolen vil donere noen kroner til fondet vårt.

Stoppen Sk ønsker å være en ansvarlig og betydningsfull aktør i samfunnet. Derfor oppretter vi Stoppenfondet. Fondet ønsker å sikre innbyggerne aktivitetstilbud som bidrar til en god psykisk og fysisk helse. Gjennom konkrete lavterskeltilbud og støtteordninger skal klubben bygge tettere bånd mellom innbyggerne, skole, idrett og samfunnet forøvrig. Stoppenfondet skal sikre bærekraften i tilbudene, sørge for kvalitet og bidra til at innbyggerne i alle aldre får et økt aktivitetstilbud, og et sted å være


Spørsmål kan rettes til

Kristian Bye-Andersen på e-post:

fotballskole@stoppensk.no

Detaljer

Arrangør: Stoppen Sportsklubb
Dato: 04.08.2025
Påmeldingsperiode: 09.12.2024 - 02.08.2025

Priser og produkter

Pris påmelding fra kr 20 til 1350

  • TINE fotballskole kr 1350
  • Tine fotballskole søskenrabatt barn nr to kr 1150
  • Tine fotballskole søskenrabatt barn nr tre kr 450
  • Jeg ønsker å donere til Stoppenfondet 100 kr kr 100
  • Jeg ønsker å donere til Stoppenfondet 50 kr kr 50
  • Jeg ønsker å donere til Stoppenfondet 20 kr kr 20

Din status

Du er ikke påmeldt

Dokumenter

Ingen dokumenter