;

Spa-kveld på Geilo + Juleavslutning på Gol

Hei alle medlemmer, studenter og samarbeidspartnere!

En verden av velvære i naturskjønne omgivelser på Vestlia Resort på Geilo + juleavslutning med julemiddag og egnet drikke på toppen av SkiCaféen på Gol 11. desember.

Vi slår sammen spa-kveld og juleavslutning - dog du trenger ikke å være med på alt om du ikke ønsker:

Spa-kveld på Vestlia Resort på Geilo (MEDLEMMER/STUDENTER) er fra kl. 18.45-20.30 (med felles transport tur/retur Gol til Vestlia kl. 17.45 og Vestlia til Gol kl. 20.45 "ish") - Dette arrangementet dekker vi fullt og helt i Studentsamfunnet i Hallingdal (gratis), en aktivitet dere har ønsket og en aktivetet vi har fått midler til å holde - plasser maks 16 stk - (ikke følge). 

Juleavslutning på SkiCaféen er også den 11. des fra kl. 21.30 til 01.00, hvor vi vil spise felles julemiddag (inkl. 1 enhet). Pris for julemiddag for medlemmer/student er kr. 100/150 inkl. 1 enhet drikke.. Denne kvelden vil vi i tillegg selv selge; mineralvann, øl og vin til en meget lav pris alt til inntekt for Studentsamfunnet i Hallingdal sine aktiviteter og arrangementer for 2026 - Vi har 50 plasser fordelt på medlemmer (med følge/+1), frivillige, studenter og samarbeidspartnere. 

Påmelding er bindene - ved ikke oppmøte/sykdom refunderes ikke pengene (kun ved avlysning fra arrangør sin side).

Detaljer

Arrangør: Studentsamfunnet i Hallingdal
Dato: 11.12.2025
Påmeldingsperiode: 26.11.2025 - 08.12.2025

Priser og produkter

Pris påmelding fra kr 0 til 150

  • Julemiddag inkl. 1 enhet (medlem) kr 100
  • Julemiddag inkl. 1 enhet (student) kr 150
  • Spa-kveld på Vestlia Resort, på Geilo inkl. felles transport t/r Gol (MEDLEMMER/STUDENTER)

Din status

Du er ikke påmeldt

Dokumenter

Ingen dokumenter